GO Mamina Online

Čo je to GO Mamina Online tréningový program?

GO Mamina Online tréningový program je niečo, čo Ti umožní cvičenie kdekoľvek si, v čase, ktorý Ti vyhovuje, s Tvojim dieťatkom či bez neho, s presným plánom ako postupovať a konzultáciami s trénerom na diaľku. 

Ide o odborne vyskladaný systém tréningov, ktoré zohľadňujú aspekty Tvojho materstvom "poznačeného" tela a psychiky. Vďaka nemu začneš a budeš trénovať dlhodobo rozumne, zdravo a pod dohľadom odborníkov (s mnohoročnými skúsenosťami s cvičením maminiek po pôrode) bez ohľadu na to, v ktorej časti Slovenska sa nachádzaš. 

***POZOR: Nejde o cvičenia, ktoré sa prevádzajú doma pred televíznou obrazovkou.***

Na rozvoj aeróbnej a anaeróbnej kapacity bude potrebné robiť tréningy aj vonku (prípadne indoorovo na trenažéroch) a raz do týždňa využiť pri tréningu sily na cvičenie miesto vybavené určenými pomôckami (gym). Vlastnú obývačku teda budeš využívať jedine v prípade, ak v nej máš potrebné vybavenie na cvičenie. :)

Do programu je možné, z dôvodu jeho postupnosti, zapojiť sa na dobu minimálne 3-6 mesiacov.

GO Mamina Online tréningový program nie je vhodný ako prvé cvičenie bezprostredne po šestonedelí a účasť v ňom je potrebné starostlivo telefonicky/osobne prekonzultovať s našimi odborníkmi - každý prípad individuálne. Bude tiež potrebné disponovať hodinkami na meranie pulzu.

Všetky podrobné informácie a Tvoje otázky Ti zodpovieme telefonicky/osobne. Vyplň formulár nižšie a nechaj nám na seba kontakt. Ozveme sa Ti radi a hneď, ako to bude možné.